VOLKMER OTOMOTİV

Yarım asırlık tecrübeleri ile Oto Yedek parça ve kalıp sektörünün önemli oyuncularından olan, Çeliksan otomotiv, hem sektöre yetişmiş personel katarak hem de kalite standartlarını yükselterek en büyük katkıyı vermeye devam etmektedirler.
2020 yılında Çeliksan otomotiv'in 2. kuşak temsilcisi pazarda farklı markalarda yeni oluşan ihtiyaçları da görerek tecrübe ve öngörülerini VOLKMER OTOMOTİV ile yeni bir alana taşıdı.

Hızlı ve esnek üretim hattı oluşturmayı planlayan Volkmer Otomotiv'in kurucuları, her zaman yanlarında olduğunu bildikleri yarım asırlık güçleri ile sektöre sağlam bir giriş yaptılar.
Mercedes, Volkswagen, BMW gibi markalardaki en özel ürünlerde de dışa bağımlılığı ortadan kaldırmayı planlayan VOLKMER OTOMOTİV, ülke ekonomisine sağladığı katkıyla da milli bir duruş sergilemektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “En iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak üretim sektöründe önder bir Makine firması olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,

imalat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

7 / 24 Hizmet:   0 535 612 41 74